Zabezpieczenia elektroniczne

Jednym z częściej stosowanych zabezpieczeń elektronicznych jest telewizja przemysłowa. Poznań oraz inne duże miasta w Polsce to miejsca, w których zabezpieczenia takie stosuje się szczególnie często. Powodem jest oczywiście przestępczość, a także chęć skutecznej ochrony mienia własnego lub firmy.

Telewizja przemysłowa (czyli inaczej mówiąc dozorowa) to przede wszystkim podgląd wydarzeń w chronionym obiekcie, jak również ich rejestracja. Jest to doskonały sposób kontroli tego, co dzieje się na terenie Państwa firmy czy domu, a także skuteczna metoda ochrony dóbr materialnych.

Dlaczego Raf-System?

Raf-System z Poznania posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej oraz użytkowej. Dzięki temu mają Państwo gwarancję sprawnie wykonanych usług oraz bezawaryjnego działania sprzętu. Mogą też Państwo liczyć na wszelką niezbędną pomoc z naszej strony i fachowe doradztwo w zakresie wyboru, instalacji i użytkowania zabezpieczeń elektronicznych.

Sprzęt, który Państwu proponujemy to systemy znanych i cenionych producentów z różnych półek cenowych. Korzystamy wyłącznie z systemów posiadających odpowiednie atesty, a usługi świadczymy szybko i sprawnie.

Nasza oferta

Licencjonowani pracownicy Raf-System nie tylko zainstalują system telewizji przemysłowej (na terenie miasta Poznań oraz okolic), ale również przekażą instrukcje i wskazówki dotyczące użytkowania sprzętu oraz jego możliwości. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z pozostałych systemów zabezpieczeń elektronicznych takich jak systemy kontroli dostępu czy sygnalizacja włamania i napadu.

Kompleksowa ochrona to pewność najwyższej skuteczności.

Zalety systemów telewizji przemysłowej

System zapewnia odpowiednią ochronę mienia: statystyki wskazują, iż w monitorowanych obiektach znacząco spada liczba kradzieży. Inną zaletą jest również kontrola pracowników i poprawa ich wydajności. Korzystanie z systemu telewizji przemysłowej pozwala na identyfikację osób znajdujących się w miejscu o ograniczonym dostępie.

Wygoda i łatwość przechowywania nagrań to zalety naszego rozwiąznia; możliwość uruchomienia alarmu po wykryciu ruchu we wskazanej części chronionego obiektu oraz całodobowa obserwacja nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Możliwości, jakie daje jest wiele i wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszych Klientów, które staramy się uwzględniać w możliwie najwyższym stopniu.