Biuro detektywistyczne - agencja RAF-SYSTEM

Biuro detektywistyczne Poznań – szeroki zakres podejmowanych zleceń RAF-SYSTEM to nie tylko firma ochroniarska.

Funkcjonujemy także jako biuro detektywistyczne, które pomaga klientom z miasta Poznań oraz okolic w zakresie zdobywania różnego rodzaju informacji i materiałów dowodowych. Świadczone przez nas usługi detektywistyczne adresowane są do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Jako profesjonalna agencja detektywistyczna specjalizujemy się m.in. w takich sprawach jak:

Wszystkie czynności związane z realizacją usług detektywistycznych wykonywane są wyłącznie przez osoby, które posiadają wymagane uprawnienia. Dokumentujemy je w sprawozdaniu, które przekazywane jest następnie klientowi.

Usługi detektywistyczne - dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Agencje detektywistyczne takie jak nasza, świadcząc szeroki zakres usług detektywistycznych, dopasowują się do potrzeb i oczekiwań klientów. Ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dlatego często podejmujemy się spraw bardzo skomplikowanych, pozornie niemożliwych, które wymagają zaangażowania różnego rodzaju narzędzi oraz uruchomienia szerokiej sieci kontaktów. Dzięki temu, że posiadamy ich wiele, nasze usługi detektywistyczne są realizowane na najwyższym poziomie.

Detektywi, których zatrudnia nasze poznańskie biuro detektywistyczne, posiadają odpowiednie przygotowanie oraz ekspercką wiedzę. Na swoim koncie mają już wiele śledztw. Każde zlecenie traktujemy i analizujemy w indywidualny sposób ze względu na różną specyfikę spraw. Na podstawie wstępnie otrzymanych od klienta i zebranych naszymi kanałami informacji szacujemy czas wykonania zadania oraz jego koszt.

Specjalistyczne narzędzia pracy naszej agencji detektywistycznej

Jako biuro detektywistyczne z Poznania w codziennej pracy posługujemy się wszelkimi dostępnymi narzędziami. Sprawdzamy wiarygodność osób, które w jakikolwiek sposób mogą przyczynić się do rozwikłania konkretnej sprawy lub dostarczyć cennych informacji czy dowodów. Opieramy się na badaniach laboratoryjnych i wariograficznych. Prowadzimy wnikliwą obserwację osób i mienia. Zbieramy materiały dowodowe, które mogą przydać się później np. w sprawach cywilnych czy karnych prowadzonych w sądach. Jednocześnie w naszych działaniach gwarantujemy pełną dyskrecję. Jesteśmy również lojalni wobec naszych klientów oraz współpracowników.

Prowadzona przez nas agencja detektywistyczna współpracuje na co dzień z kancelariami prawnymi i biurami radców prawnych, a także Policją i innymi, agencjami detektywistycznymi działającymi na terenie miasta Poznań oraz w innych zakątkach Polski. Biuro detektywistyczne RAF-SYSTEM z Poznania – postaw na rzetelnego i wiarygodnego partnera!