Monitoring

Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się monitoring, Poznań zaś jest jednym z tych miast, w którym popyt na tego typu usługę wciąż wzrasta. Z jednej strony zjawisko to tłumaczyć można pewnym poziomem przestępczości, z drugiej natomiast ostrożnością jego mieszkańców, którzy w obawie o bezpieczeństwo swoje lub swego mienia zdecydowali się na monitoring.

Do kogo kierujemy ofertę?

Z monitoringu korzystają zarówno osoby prywatne, jak i mniejsze lub większe sklepy i przedsiębiorstwa. Oczywiście nie jest to jedyna grupa docelowa dla której cena monitoringu jest ceną bezpieczeństwa i spokoju, a koszty usługi Raf-System nie są wysokie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza agencja ochrony posiada długie, bo ponad dziesięcioletnie, doświadczenie w branży i zatrudnia wyłącznie kwalifikowanych pracowników. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że świadczone przez nas usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie.

Co obejmuje usługa monitoringu?

Monitoring to usługi wykonywane na różnych poziomach, które obejmować mogą:

  • Doradztwo
  • Zakup sprzętu
  • Montaż
  • Konfigurację
  • Naprawy i konserwację
  • Inne

Kamery i potrzebny sprzęt lokowany jest w oparciu o potrzeby Klienta, a także wiedzę dotyczącą optymalnego wykorzystania systemów monitorujących.


Proponowane przez Raf-System rozwiązania w zakresie zabezpieczeń elektronicznych obejmują telewizję przemysłową i użytkową, które nie tylko pozwalają na bieżące śledzenie zdarzeń, ale również na ich archiwizację i odtwarzanie. Monitoring połączony z ochroną fizyczną stanowi najlepszy i najbardziej skuteczny system ochronny. W Raf-System korzystamy ze sprzętu różnych znanych producentów na rynku zabezpieczeń.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów świadczymy usługi w sposób możliwie kompleksowy wychodząc naprzeciw Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.


Pozostałe metody i systemy ochrony

Prócz monitoringu pełną ochronę zapewnią też Państwu systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń, a także ochrona fizyczna osób oraz mienia. Szczególnie polecamy też konwojowanie, a także usługi doradcze czy detektywistyczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania (kontakt możliwy jest również za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie).

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i doświadczenia.