O naszej firmie

TEST Firma ochroniarska RAF-SYSTEM powstała w Poznaniu w 2003 roku. Pierwotnie zajmowała się doradztwem w dziedzinie zabezpieczeń a przede wszystkim opracowywaniem planów ochrony oraz procedur bezpieczeństwa.


Agencje ochrony Raf-system to profesjonalne oraz kompleksowe usługi (Poznań, ul. Wilczak 16A) obejmujące między innymi ochronę fizyczną osób i mienia, konwojowanie, monitoring, a także elektroniczne i mechaniczne systemy zabezpieczeń - mają one przede wszystkim na celu zapewnienie bezpieczeństwa i nietykalności osobistej, jak również ochronę mienia przed kradzieżą, zaginięciem bądź zniszczeniem. Usługi ochroniarskie, które świadczymy Państwu na terenie miasta Poznań i nie tylko, obejmują również usługi związane z systemami zabezpieczeń (takimi jak sejfy, kasy pancerne oraz wiele innych). Ochrona taka to między innymi projektowanie, montaż, a także konserwacja systemów zabezpieczeń. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na usługi ochroniarskie. Poznań jest dużym i gęsto zaludnionym miastem, z racji czego wskaźnik przestępczości jest stosunkowo wysoki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: gwarantujemy profesjonalizm oraz przystępne ceny.

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się agencje ochrony. Poznań jest miastem o dużym zapotrzebowaniu na usługi ochroniarskie ze względu na liczbę mieszkańców oraz powierzchnię. Dlaczego warto wybrać naszą agencję? Przede wszystkim dlatego, że nasza agencja to profesjonalna ochrona osób i mienia. Oferta firmy ma na celu kompleksową obsługę klientów w dziedzinie bezpieczeństwa. Wyróżnia nas wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, jak również konkurencyjne ceny. Działająca na terenie miasta Poznań agencja ochrony Raf-System posiada przeszło dziesięcioletnie doświadczenie, a jej kadrę tworzą wyłącznie kwalifikowani pracownicy. Usługi ochrony osób i mienia to jednak nie tylko ochrona fizyczna, ale również montaż i konserwacja zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych. Na terenie Poznania działają liczne agencje, jednak to właśnie Raf-System zapewni Ci właściwe bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu.


W 2004 roku firma uzyskała koncesję MSWiA, świadectwo broni i rozpoczęła świadczenie usług w zakresie ochrony. Od samego początku funkcjonowania zarządzanie agencją ochroniarską ukierunkowane było pod kątem wysokiej jakości wykonywanych usług i dlatego zatrudniani byli wyłącznie licencjonowani pracownicy ochrony. Wykwalifikowana kadra w połączeniu z uzyskanym przez firmę świadectwem broni spowodowały, że jako podmiot mamy pełnię ustawowych praw i obowiązków pod względem posiadania i wykorzystywania broni przez naszych pracowników. Fakt ten tym samym nie budzi wątpliwości klientów firmy oraz pracowników co do podejmowanych czynności względem chronionych osób, obszarów, obiektów i urządzeń.

W 2009 roku firma ochroniarska nasza uzyskała zaświadczenie MSWiA o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób prywatnych, firm i instytucji, pragniemy przedstawić ofertę obejmującą różne aspekty szeroko rozumianego bezpieczeństwa jako istotnej gałęzi życia biznesowego, społecznego i osobistego. Nasze obowiązki a Państwa potrzeby realizujemy na fundamentach ustaw o ochronie osób i mienia oraz o usługach detektywistycznych.

Naszą zgodą ze strony organów państwa na prowadzenie działalności są koncesja MSWiA nr L-0013/04 na świadczenie usług ochrony jako firma ochroniarska oraz zaświadczenie MSWiA nr RD-23/09 na świadczenie usług detektywistycznych. Korzystanie z tych dwóch dziedzin działalności gospodarczej często może okazać się dla każdego człowieka oraz dla wszystkich firm drogą stabilności, spokoju i pozytywnego spojrzenia w przyszłość z wizją niezakłóconej realizacji własnych zamierzeń.