RAF-SYSTEM - firma ochroniarska i biuro detektywistyczne
Więcej o naszej agencji...

Firma ochroniarska RAF-SYSTEM powstała w Poznaniu w 2003 roku. Pierwotnie zajmowała się doradztwem w dziedzinie zabezpieczeń a przede wszystkim opracowywaniem planów ochrony oraz procedur bezpieczeństwa.


Od początku swojej działalności, czyli od 2003 r., nasza agencja ochrony postawiła na pełen profesjonalizm w realizacji usług detektywistycznych i ochroniarskich. RAF-SYSTEM to firma, która zapewnia skuteczną fizyczną ochronę osób i mienia przede wszystkim na terenie miasta Poznań. Tu też prowadzi swoją działalność, należąc do grona sprawdzonych i godnych zaufania agencji ochroniarskich.

Poznań to miasto, w którym zapotrzebowanie na usługi ochroniarskie czy detektywistyczne jest spore zarówno ze względu na ilość mieszkańców (duża gęstość zaludnienia), jak i samą powierzchnię. Świadczona przez nas ochrona obiektów oraz osób realizowana jest przez pracowników ochrony odpowiednio przygotowanych w zakresie podejmowanych czynności oraz specyfiki miejsc.

Kompleksowa ochrona osób i mienia

Prowadzona przez nas firma ochroniarska w 2004 r. uzyskała koncesję MSWiA nr L-0013/04 na świadczenie usług ochrony i świadectwo broni. Tym samym rozpoczęła świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia. Od samego początku funkcjonowania nasza agencja ochroniarska ukierunkowana była na realizację zleceń na najwyższym poziomie. Dlatego do ochrony osób czy ochrony mienia zatrudniamy wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony. Wykwalifikowana kadra oraz uzyskane przez naszą firmę ochroniarską świadectwo broni daje nam pełnię ustawowych praw i obowiązków pod względem posiadania i wykorzystywania broni przez naszych agentów ochrony. Tym samym możemy rozwiać wszelkie wątpliwości klientów firmy oraz pracowników co do podejmowanych czynności względem chronionych osób, obszarów, obiektów i urządzeń.


Biuro detektywistyczne – dyskretne zbieranie informacji

W 2009 r. nasza firma ochroniarska uzyskała zaświadczenie MSWiA nr RD-23/09 na świadczenie usług detektywistycznych. Każdy detektyw, który realizuje konkretne zlecenie, to osoba godna zaufania. Pomagamy klientom w różnych sytuacjach życiowych – osobistych i zawodowych. Świadczone przez nas usługi detektywistyczne polegają na zbieraniu materiałów dowodowych, które najczęściej wykorzystywane są do celów procesowych w sprawach dotyczących np. rozwodów lub o charakterze gospodarczym. Kompletujemy także wszelkie informacje, które mogą okazać się niezbędne w sprawach zarówno prywatnych, jak i służbowych. Jako agencja detektywistyczna działamy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z terenu miasta Poznań.

Agencja ochrony – zadbamy najlepiej o Twoje bezpieczeństwo

Na terenie Poznania działają różne agencje ochrony. Trafiając do nas, zyskujesz pewność, że posiadamy odpowiednie przeszkolenie i kwalifikacje. Realizując wiele spraw zarówno z zakresu usług ochroniarskich, jak i detektywistycznych, zdobyliśmy ogromne doświadczenie.

Za naszym profesjonalizmem idą również przystępne ceny. Oprócz usługi ochrony fizycznej osób i mienia, polecamy także usługi zabezpieczeń technicznych czyli systemy zabezpieczeń elektronicznych oraz mechanicznych. Nasza pomoc w tym zakresie polega zarówno na doradztwie, jak i projektowaniu, instalacji, konserwacji i naprawie w miejscach zainstalowania.